Dijital pazarlamanın en önemli etkenlerinden biri de internet reklamlarıdır. İnternette reklam vermek için tam olarak neyi hedeflediğiniz önemlidir.

Hedefinizi belirledikten sonra hedefinize ve en önemlisi de hedef kitlenize uygun internet reklamı vereceğiniz mecrayı belirlemeniz gerekmektedir. Yanlış bir seçim size hem zaman hemde para kaybettirir.
facebook-reklamlari

Facebook Reklamları

Facebook reklamları ile Facebook üzerinde istediğiniz hedef kitleye özel reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Facebook reklamları verirken etkin araçlar kulllanarak birçok analiz yapmaktayız. Bu araçlardan en sık kullandığımız Facebook Pixel yardımıyla hedef kitlenizin yaşını, cinsiyetiniz, eğilimlerini ve takip ettiği konulara kadar ulaşma imkanımız var. Bunun yanı sıra kullanıcılardan hangilerinin e-ticarete meyili olduğu ve internette harcama yapıp yapmadığına kadar tüm detayları inceleyerek belirlemek mümkün.
google-reklamlari

Google Reklamları

Adwords, Google’a ait olan ve ilgili kullanıcıları web sitenize çekmek için tercih edilen önemli bir platformdur. Google’da yapılan, milyonlarca aramalardan yararlanmanıza olanak sağlayan Adwords, marka veya işletmeniz için kampanya ve reklam oluştumanızı sağlar. Adwords sayesinde, üst sıralarda olmasanız bile siteniz üst sırada listelenir. Marka veya işletmenizi birçok potansiyel müşterinin görmesi yine Adwords reklamları ile mümkün. Adwords, reklamlarınızın ne zaman ve nerede görüneceğini belirleyebilirsiniz.
yandex-reklamlari

Yandex Reklamları

Yandex reklamları ile hedef kitlenize kolaylıkla ulaşabilir ve ziyaret dönüşüm oranlarınız arttırarak, satışlarınızı genişletebilirsiniz.Ürün veya hizmetleriniz ile ilgilenen hedef kitlenize Yandex Direct ve Yandex Reklam Ağı sayesinde en kısa yoldan ulaşabilirsiniz.Yandex üzerinden yaptığınız reklam çalışmalarının ne kadar ziyaretçi çektiğini istediğiniz her zaman sistem üzerinden öğrenebilirsiniz. Böylelikle belirlediğiniz hedefler doğrultusunda istediğiniz her an reklam kampanyanız üzerinde ayar değişikliği yapabilirsiniz.
instagram-reklamlari

Instagram Reklamları

Mobil cihazlar üzerinden en çok kullanılan sosyal medya ağlarından birisi de şüphesiz İnstagram’dır. Şuan 500+ milyon kullanıcısı bulunan İnstagramın reklam alanında da gözde bir mecra olmasının nedeni en yoğun kullanılan fotoğraf ve video paylaşım platformlarından biri olmasıdır. İnsanlar tarafından bu kadar yoğun kullanılan bir mecrada, markaların ve firmaların yer alması da çok büyük önem taşımaktadır. İnstagram reklamları sayesinde firmalar ürün ve hizmet kolaylıkla büyük kitlelere tanıtabilmektedir.

İnternet Reklamları Size Ne Kazandırır?

  • Bütçeniz ve hedefiniz doğrultusunda, internet reklamlarınız hedef kitlelere ulaşır.
  • Marka bilinirliğiniz artar.
  • Web sitenizin trafiğinde artış meydana gelir.
  • Müşteriler ile sürekli iletişimde olabilirsiniz.
  • Ürün ve hizmetlerinizi kolaylıkla tanıtabilirsiniz.
  • Firmanıza ait mobil uygulamaların indirilmesini sağlayabilirsiniz.
  • Yeniden pazarlama reklamları sayesinde ziyaretçilerinize tekrardan ulaşabilirsiniz.
  • Yapacağınız optimizasyon çalışmaları ile internet reklamlarını istediğiniz bölgeye ve hedef kitleye ulaştırabilirsiniz.
  • İnternet reklamları ile güncel kampanyalarınızı ve fırsatlarınızı hedef kitlenize iletebilirsiniz.

HEMEN TEKLİF ALIN

Teklifinizi en kısa sürede ileteceğiz.