Grafik; vektörel programlar olarak kullanılan Adobe İllustrator gibi yazılımlarla elde edilen, bilgisayar ortamındaki çalışmalardan sonra baskı ortamlarında ve dijital ortamlarda kullanılabilen görselleri ifade etmektedir.

Logo ve Grafik Tasarım

Firmanızın mutlak olarak tanımlanabilir bir hale gelmesi için dünyadaki küçükten büyüğe tüm işletmelerin öncelikli olarak ihtiyaç duyduğu görsellerden biri olarak logo ihtiyacınız bulunacaktır. Bu nedenle WebciGO Dijital Ajansından logo tasarım hizmeti almak için ile bağlantıya geçtikten sonra ilk adım olarak kurumsal logo çalışmalarının yapılması için grafikerlerimiz çalışmalara başlayacaktır.


İşletmenizin sahip olduğu çizgi, gerçekleştirdiğiniz hizmetler, satış sağladığınız ürünler, bulunduğunuz sektör, hizmet mantığınız, ana prensipleriniz ve kurallarınız çerçevesinde bu plan oluşturulurken, görsellerin tüm bu noktalara uygun şekilde elde edilmesine özen gösterilmektedir.

Çalışma Sürecimiz Nasıldır?

1Hazırlık
Anlaşmaya varılan çalışmayla ilgili olarak kesin teslim süresi belirlenir ve en iyi çalışma planlaması yapılarak sizinle fikir alışverişinde bulunulur. İşinizin acileyetine göre fiyat performans dengesi değişiklikler gösterebilir.
2Çalışma Aşaması
Planlanan teslim süresi içerisinde projeyi teslim etmek için yoğun bir çalışmaya başlar, Çalışma süresi boyunca her düzenleme sizinle ile teyitleşilerek ilerler, böylece proje sonuca doğru ilerlerken sürprizlerle karşılaşmazsınız.
3Sonuç
Yoğun çalışmanın sonucu ortaya çıkan projeniz teslim edilir, artık profesyonel grafik hizmetinin gücünden faydalanabilirsiniz. Tüm baskı, matbaa işlerinizde WebciGO Dijital Ajans sizin yerinize gerekli hazırlıkları ve baskıya hazır grafikleri matbaanızla paylaşır veya anlaşmalı matbaalarımızdan sizin yerinize fiyat alarak karşılaştırma yapmanızı sağlar.

HEMEN TEKLİF ALIN

Teklifinizi en kısa sürede ileteceğiz.