2018 yılını 50 Milyar TL'yi aşarak %38 büyüme ile kapatan e-ticaret sektörü 2019 yılı içinde bu rakamı aşacağa benziyor.

Sizde bizim tecrübelerimizden yararlanarak e-ticaret alanında hizmetleriniz veya ürünlerinizle ön plana çıkabilir, buna paralel olarakta 7/24 açık internet mağazanızla cironuzu ve marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz


Neden E-ticaret

Günümüzde artık her kobi veya esnaf e-ticaret yapmak istiyor. Ancak duyduğu hikayeler sayesinde büyük hayallerle e-ticarete atılıp hüsrana uğrayanların sayısı bir hayli fazla. Peki neden böyle oluyor?

E-ticaret çok kolay ve bedava gibi görünen ancak tam aksine basite alınmaması gereken, tüm adımların itina ile atılması ve yatırım yapılması gereken bir ticaret şeklidir.

E-ticaret danışmanlığı hizmetimizle e-ticaret yapan veya yeni başlayacak olan firmalara e-ticarette doğru adımlar nasıl atılır, e-ticarette kazanmak için ne yapılmalı, düşük maliyetle daha çok satış nasıl yakalanır bunların yolunu gösteriyor ve takip ediyoruz.

E-ticaret Teknik Destek

E-ticaret danışmanlığı olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerden biri de teknik destek hizmetidir.Bu hizmet içerisinde tasarım ve yazılımla ilgili detaylar, siteyle ilgili bilgilendirmeler ve yaşanılan sorunlarla ilgili ön müdahaleler için önlemler ve çalışmalar yer almaktadır.

Firmamız site sahipleri tarafından 7/24 ulaşılabiliyor çünkü e-ticaret siteleri hiç aralıksız çalışan eleman gibi aralıksız satışa devam etmektedir.

E-ticaret danışmanlığı, tek seferlik proje bazlı alınabildiği gibi aylık, 6 aylık ya da 12 aylık süreçler şeklinde de alınabilir. Firmaların ihtiyaç ve beklentilerine, strateji ve dijital pazarlama çalışmalarının süresine göre E-ticaret Danışmanlığı programı oluşturuyoruz

HEMEN TEKLİF ALIN

Teklifinizi en kısa sürede ileteceğiz.